Ansatte

IMG_4195.jpg

 

 

John Birger Fladby
Eier/daglig leder

Mob. 41400350
jbf@overland-lakk.no

Alltid godt humør og kunnskap om mye. Har vært ansatt i firmaet siden 2000 og drevet i hovedsak med lakk, lakktilbehør, såpe og bilpleie. Tok over firmaet sammen med Dag Ove i 2010

IMG_4192.jpg

 

 

Egil Andre Øverland
Salgssjef industri og vern.

Mob. 95111801
egil@overland-lakk.no

Kompetanse innenfor industrivarer. Milwaukee, kapp og slipeutstyr, luftmaskiner, arbeidstøy, verneprodukter og sko. Alltid tilgjengelig for kundene. Ingen utfordring for stor.

IMG_4197.jpg

 

 

Dag Ove Hammerø
Eier/ Lakktekniker

Tlf. 404 00 800
doh@overland-lakk.no

Lakktekniker og uteselger. Har alltid ett smil på lur.

 

 

IMG_4187.jpg

 

 

Aleksander Løseth Raknestangen
Husets potet/Butikkmedarbeider

Tlf. 918 45 325
aleksander@overland-lakk.no

Butikkmedarbeider med ansvar for alt innen bilpleie. Brukes til alt innearbeid og vet litt om alt, litt bedre enn de fleste.

Ludvik.jpg

 

 

Ludvik Andrè Bakken
Butikkmedarbeider

Tlf. 922 09 822 
ludvik@overland-lakk.no

Butikkmedarbeider med ansvar for lakk og lakkrekvisita. Har tidligere jobbet som lakkerer. 

IMG_4244.jpg

 

 

Anders Måløy
Selger/Uteselger

Tlf. 96912365
anders@overland-lakk.no

Har over 20 års fartstid som selger av drift og vedlikeholdsprodukter til industri, havbruk og kommuner på Nordmøre.

wanda.jpg

 

 

Wanda Hjertvik
Butikkmedarbeider

Tlf. 71 24 66 33
Mob. 99 56 10 13
wanda@overland-lakk.no

Er fast inventar inne på butikken og kan hjelpe deg så godt hun kan. Du blir møtt med et smil om du er dame eller mann.

IMG_4310.jpg

 

 

Astrid Johanne Wirum
Butikkmedarbeider

Tlf. 71 24 66 33
Mob. 922 13 812
astrid@overland-lakk.no

Har over 20 års erfaring med klær, sko og personlig vern. Liker utfordringer og har alltid et smil på lur.

 IMG_4237.jpg

 

 

Eilif Rødseth
Uteselger/Personlig verneutstyr

Tlf. 99301484
eilif@overland-lakk.no

Har over 20 års erfaring med personlig verneutstyr og arbeidstøy. Servicemann av det sjeldne.

 

Din nettleser er utdatert!

For å kunne bruke alle funksjoner på nettsiden må du oppdatere nettleseren. Oppdater min nettleser nå

×