Kontakt oss

Vi holder til i store, luftige lokaler rett ved siden av båthavna i Molde. Kom innom for å møte våre dedikerte medarbeidere, samt se alt det flotte vi har å tilby.

Øverland & Co. AS

Fannestrandvegen 84 A
6416 Molde
tlf. 71 24 66 33

e-post: post@overland-lakk.no

Våre åpningstider:

Mandag - Fredag

0800-1600

 

KONTAKT OSS
*

Administrasjon

John Birger Fladby

John Birger Fladby

DAGLIG LEDER 

Tlf.: +47 41 40 03 50

E-post: jbf@overland-lakk.no

 

Eilif Rødseth

Eilif Rødseth

ANSVARLIG PERSONLIG VERN/

UTESELGER ROMSDAL

Tlf.: +47 99 30 14 84

E-post: eilif@overland-lakk.no

Egil Andre Øverland

Egil Andre Øverland

SALGSSJEF 

Tlf.: +47 95 11 18 01

E-post: egil@overland-lakk.no

Daniel Veiset

Daniel Veiset

INNKJØPS/MARKEDSANSVARLIG

Tlf.: +47 95 20 32 60

E-post: daniel@overland-lakk.no

Fredrik Brunvold

Fredrik Brunvold

LAGER/LOGISTIKKANSVARLIG

Tlf.: +47 93 81 91 66

E-post: fredrik@overland-lakk.no

Salgsapparat

Amund Gjeitnes

Amund Gjeitnes

UTESELGER ROMSDAL

Tlf.: +47 95 41 10 48

E-post: amund@overland-lakk.no

Øyvind Haugstad

Øyvind Haugstad

LAKKTEKNIKKER/UTESELGER

Tlf.: +47 98243767

E-post: oyvind@overland-lakk.no

Bjørn Tore Hoem

Bjørn Tore Hoem

UTESELGER ROMSDAL

Tlf.: +47 93 66 73 57

E-post: bjorn.tore.hoem@overland-lakk.no

Sjur Ellingsen

Sjur Ellingsen

UTESELGER SUNNMØRE

Tlf.: +47 46 82 65 98

E-post: sjur@overland-lakk.no

Anders Måløy

Anders Måløy

UTESELGER NORDMØRE

Tlf.: +47 96 91 23 65

E-post: anders@overland-lakk.no

Inge Paulsen

Inge Paulsen

BUTIKKMEDARBEIDER/UTESELGER

Tlf.: +47 90 96 97 40

E-post: inge@overland-lakk.no

Butikk

Wanda Hjertvik

Wanda Hjertvik

BUTIKKMEDARBEIDER

Tlf.: +47 99 56 10 13

E-post: wanda@overland-lakk.no

Astrid Johanne Wirum

Astrid Johanne Wirum

BUTIKKMEDARBEIDER

Tlf.: +47 712 46 633

E-post: astrid@overland-lakk.no

Tonje Aunan

Tonje Aunan

BUTIKKMEDARBEIDER

Tlf.: +47 901 80 097

E-post: tonje@overland-lakk.no

Sara Beinset

Nahom Mehari

LÆRLING

Tlf.: +47 71 24 66 33

E-post: post@overland-lakk.no

Harald Devik

Harald Devik

BUTIKKMEDARBEIDER

Tlf.: +47 99 70 80 03

E-post: harald@overland-lakk.no

Steinar Berg

Steinar Berg

BUTIKKMEDARBEIDER

Tlf.: +47 41 37 61 76

E-post: steinar@overland-lakk.no